Images-loading

Зустріч з Героєм України – Володимиром Жемчуговим

Зустріч з Героєм України – Володимиром Жемчуговим

25 вересня 2018 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

У вівторок, 25 вересня в корпусі №1 Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась зустріч з радником Міністра інформаційної політики України, Героєм України - Володимиром Жемчуговим, активним учасником державних та волонтерських заходів в Україні і за кордоном, учасником спротиву російській агресії та окупації на Луганщині.

З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року Володимир Жемчугов знаходився у полоні бойовиків так званої «ЛНР», куди потрапив з важким пораненням в наслідок підриву на розтяжці.

У рамках зустрічі відбулась презентація стрічки «Бранці Кремля». Працювала зона відкритого мікрофону, де студенти мали можливість поставити свої запитання та поспілкуватись із Володимиром Павловичем. Наприкінці зустрічі учасники отримали у подарунок диски з фільмом та прекрасні друковані видання – Проект «Україна» - відомі історії нашої держави.

Зустріч відбулась завдяки представнику Міністерству інформаційної політики України, колишньому студенту нашого Університету - Олександру Кантуру, координаторам зустрічі – Гаргуну Сергію, координаторам та членам робочої групи проекту «Бранці Кремля» при Міністерстві інформаційної політики України – Івашкевич Ангеліні та Потапову Дмитру.

 

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів