Images-loading

Тренінг «Дитина онлайн: від загроз до можливостей»

Тренінг «Дитина онлайн: від загроз до можливостей»

02 листопада 2018 року

 

 

 

2 листопада 2018 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка пройшов тренінг “Дитина онлайн: від загроз до можливостей” за сприяння Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва “Альтернатива-В”.

Захід відкрили: Тетяна Лях, заступник директора з наукової роботи Інституту людини, кандидат педагогічних наук, доцент; Тетяна Веретенко, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, кандидат педагогічних наук, професор; Оксана Юрик, міжнародний секретар Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва “Альтернатива-В”.

Тренінг провела Олена Черних, голова Правління ГО “Центр кращого Інтернету”, кандидат педагогічних наук.

Учасників тренінгу, серед яких соціальні педагоги і практичні психологи закладів середньої освіти та молодіжні працівники м. Києва і Київської області, науково-педагогічні працівники Київського університету імені Бориса Грінченка, підвищили свою компетентність із формування безпечної поведінки дітей та молоді в Інтернеті.

Учасники у ході тренінгу проаналізували принципи формування безпечної поведінки дітей і молоді в Інтернеті, осмислили можливості їх використання у повсякденній професійній діяльності. Особливий інтерес викликала сесія, в ході якої досліджувались проблеми мови ненависті та кібербулінгу, визначались дії, що можуть порушувати права людини в онлайновому просторі.

Дякуємо Всеукраїнській асоціації молодіжного співробітництва “Альтернатива-В” за змістовний та корисний захід, партнерство у підготовці фахівців соціальної сфери.

 

Матеріали надано Інститутом людини