Нагодуй тваринку взимку

22 листопада 2018 року

22 листопада 2018 року Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з Платформою неформальної освіти #СТУДІЇРОЗВИТКУ за підтримки Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» провели благодійний ярмарок «Нагодуй тваринку взимку». Ця акція відбувалась в рамках стипендіальної програми проекту «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства в країнах Східного партнерства». Програма спрямована на привернення уваги суспільства до вирішення різних соціальних проблем: забруднення екосистеми, проблема дискримінації, безхатні тварини тощо. Так, під час благодійного ярмарку збирались кошти для закупівлі корму та необхідних ліків та медичних засобів для тварин в Київському зоопарку та притулку для собак «ЛюбасХаус».

Дякуємо студентам та викладачам Інституту людини, Інституту мистецтв та Педагогічному інституту за підтримку благодійного ярмарку. Давайте творити добро разом!

Матеріали надано Інститутом людини

Нагодуй тваринку взимку