Науковці Університету взяли участь у Конференції «Cyber Security & Intelligent Manufacturing Conference 2018» (КНР)

Науковці Університету взяли участь у Конференції «Cyber Security & Intelligent Manufacturing Conference 2018» (КНР)

26 листопада - 3 грудня 2018 р.

 

 

 

З 26 листопада по 3 грудня 2018 року завідувач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка доктор технічних наук, професор Володимир Бурячок і професор цієї ж кафедри доктор технічних наук, доцент Віктор Семко, відповідно до офіційного запрошення відвідали Китай.

27 листопада професори Університету взяли участь в урочистій церемонії відкриття та виступили з доповідями на Міжнародної конференції «Cyber Security & Intelligent Manufacturing Conference 2018», організатори якої: Народний уряд провінції Хунань, Китайська академія інженерних наук, Китайська асоціація науки і техніки, Національний університет науки і техніки оборони, China Electronics Corporation Co., Ltd та інші провідні компанії та корпорації Китайської Народної Республіки.

Доповіді науковців Університету Грінченка були присвячені актуальним проблемам інтеграції в інтелектуальному виробництві; застосуванню інноваційних технологій великих даних у промисловій індустрії; створенню систем кібернетичного захисту та підготовці фахівців, здатних його забезпечити. Також розповіли про підготовку таких фахівців Університеті Грінченка.

У рамках візиту В.Бурячок і В.Семко відвідали виставку, де було представлено основні науково-технічні добутки понад 600 провідних компаній і корпорацій КНР. З-поміж них: інноваційні рішення з питань кібербезпеки, промислового інтернету та промислових хмарних платформ, експериментальні демонстраційні проекти для інтелектуального виробництва, інтелектуальне вимірювальне і контрольне обладнання, рішення щодо створення і розгортання мереж 5G тощо. У ході роботи конференції та по її завершенні наші колеги провели ряд зустрічей з представниками Народного уряду провінції Хунань, а також з представниками промислових компаній і корпорацій КНР у містах Чангша, Цзян Інь, Шанхай та Пекін.

У результаті поїздки обговорено можливі шляхи співпраці між Університетом Грінченка та іншими закладами вищої освіти КНР, китайськими компаніями для виконання спільних наукових досліджень та реалізації міжнародних проектів.

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти