Грінченківська декада

29 листопада - 7 грудня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

29 листопада 2018 року відбулось урочисте відкриття Грінченківської декади, в рамках якої було нагороджено партнерів Університету, а неперевершену святкову атмосферу створила вокальна формація – “Піккардійська терція ”.

Упродовж декади в Університеті Грінченка структурними підрозділами було організовано і проведено безліч майстер-класів, воркшопів, гостьових лекцій та конкурсів, де кожен грінченківець мав нагоду знайти для себе щось цікаве та корисне.

5 грудня ми радо прийняли делегацію студентів університету-партнера на чолі з ректором Харківського національного університету імені Василя Назаровича Каразіна – Вілем Савбановичем Бакіровим.

Під час святкування 155-річчя від Дня народження Бориса Грінченка та Дня Університету було проведено церемонію нагородження студентів, випускників та викладачів-грінченківців.

За традицією в останній день Грінченківської декади в Університеті пройшли Грінченківські читання, а також спільнота Університету вшанувала пам’ять Бориса Дмитровича Грінченка біля пам'ятника у центрі столиці та біля меморіалу родини Грінченків на Байковому цвинтарі.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності