Благодійна акція «Крила янгола»

14 листопада 2018 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка розпочалася благодійна акція «Крила янгола» у пам'ять про директора Інституту людини (2008-2017 рр.) доктора педагогічних наук, професора Ольгу Володимирівну Безпалько. Упродовж місяця викладачі та студенти університету збирали речі та взуття, іграшки та ігри, книги та канцелярські товари тощо.

Напередодні Дня Святого Миколая в Інституті людини відбулась благодійна акція «Миколайчик» – розмальовування різдвяного печива.

19 грудня 2018 року всі зібрані речі були передані до Дарницького дитячого будинку-інтернату.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції «Крила янгола» у пам’ять про Ольгу Володимирівну Безпалько.

Матеріали надано Інститутом людини

Благодійна акція «Крила янгола»