Images-loading

Святкування китайського Нового року – Свята Весни – в Університеті Грінченка

Святкування китайського Нового року – Свята Весни – в Університеті Грінченка

18 січня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

18 січня 2019 року в Київському університету імені Бориса Грінченка, за організації та підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, пройшло святкування традиційного Китайського Нового року – Свята Весни.

Участь у заході взяв Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей разом з дружиною, Генеральний консул КНР п. Сун Ліцюнь, дипломатичні працівники Посольства КНР з родинами, китайські студенти, які навчаються у різних закладах вищої освіти України, та інші гості.

Урочистості розпочалися вітальною промовою Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Ду Вея, який усіх присутніх привітав зі Святом Весни, побажавши щастя, нових здобутків, процвітання. Також усіх присутніх привітав ректор Університету Грінченка Віктор Огнев’юк, який виконав рішення Вченої ради Університету, вручивши панові Послу Ду Вею почесну нагороду – медаль Бориса Грінченка «За вагомий внесок у розвиток Університету», адже у 2018 р., завдяки підтримці Посольства Китайської Народної Республіки, в Університеті Грінченка було відкрито Клас Конфуція та Центр китаєзнавчих досліджень, а також реалізовуються корисних проекти і заходи для розвитку китаєзнавства та підготовки висококваліфікованих фахівців – знавців китайської мови.

Захід продовжився святковим концертом, наповненим чудовими художніми номерами у виконанні китайських студентів, які навчаються в Україні. Не залишив байдужими глядачів і український народний танець від студентів Інституту мистецтв Університету Грінченка.

Дякуємо Посольству Китайської Народної Республіки за довіру вже вдруге відзначити Свято Весни у стінах Київського університету імені Бориса Грінченка. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти