Images-loading

22 січня 2019 року

22 січня 2019 року студенти та викладачі Університету брали участь у Молодіжній акції «Живий ланцюг соборності», яка символічно вже 12-й рік поспіль об’єднує Лівий та Правий берег Дніпра, Схід та Захід України.

Саме в цей день 100 років тому був підписаний Акт Злуки, який проголосив возз’єднання Правої та Лівої сторони Дніпра. На державному рівні цей день відзначається з 1999 року.

Грінченківська громада традиційно виходить на міст Патона, тримаючи у серці глибокі слова видатного сина України Бориса Грінченка:

«О, прийде, запевне, той день,

Що гніт, і неволя, і кров –

Все зникне навіки, й тоді

Подужа святая любов».

Саме у повазі і любові один до одного, у єднанні і дружбі лежить основа миру, злагоди і щастя для всіх нас. День Соборності – це свято, яке ще раз кожному українцю нагадує про основні цінності нашої нації – щиросердність, доброзичливість, гордість, гідність, честь і велика національна цінність – українська земля, неймовірно прекрасна і об’єднана, неподільна і соборна.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів