Images-loading

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Історія та археологія»!

10-11 квітня 2019 року

10-11 квітня в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Історія та археологія».

За результатами підсумкової науково-практичної конференціїдиплом ІІ ступеня отримала Лукова Леся Богданівна, студентка ІІІ курсу спеціальності «Історія та археологія (Історія)» Історико-філософського факультету.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Будзар Марину Михайлівну, кандидата історичних наук, доцента, доцента кафедри історії України Історико-філософського факультету.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм