Університет Грінченка на «Ярмарку професій»

Університет Грінченка на «Ярмарку професій»

19 квітня 2019 року
Київська обл., смт. Бородянка 

 

 

  

19 квітня 2018 року співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності представили Університет Грінченка на Ярмарку професій, який був організований Бородянською районною філією Київського обласного центру зайнятості (Київська обл., смт. Бородянка).

Захід відвідали близько 200 учнів випускних класів шкіл Бородянського та Макарівського районів Київської області.

У рамках Ярмарку, що проходив у ДПТНЗ «Бородянський професійно-аграрний ліцей», представники мали змогу не лише презентувати свій заклад освіти, а й безпосередньо поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами, проконсультувати їх щодо вступу та спеціальностей.

У своєму презентаційному виступі співробітники нашого Університету розповіли про нові перспективні спеціальності, запросили на дні відкритих дверей та зробили акцент на активній міжнародній діяльності нашого ЗВО, що сприяє обміну освітнім досвідом, адаптації кращих зарубіжних практик та мотивації студентів до успішного навчання.

Приємною несподіванкою стало відзначення Університету Грінченка грамотою за активну та тісну співпрацю з районною службою зайнятості щодо професійної орієнтації учнівської молоді та активну участь у проведенні щорічного профорієнтаційного заходу «Ярмарку професій».

Щиро дякуємо організаторам за запрошення!

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності