Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

14 травня 2019 року

 

 

  

14 травня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся «Ярмарок вакансій» для студентів Педагогічного інституту, Інституту людини та Інституту мистецтв. Захід, який щорічно проводиться в Університеті з метою адресного сприяння працевлаштуванню випускників педагогічних спеціальностей, вдруге пройшов за участю керівників освітніх установ м. Києва - безпосередніх роботодавців.

Формат проведення «Ярмарку вакансій» передбачав вільне спілкування студентів Університету з роботодавцями щодо отримання конкретного місця майбутньої роботи. Керівники та уповноважені представники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти ознайомлювали майбутніх випускників Університету з вакансіями своїх установ та розкривали переваги роботи в них. Також студенти отримали консультації від працівників кадрових служб районних у м. Києві управлінь освіти щодо подальшого працевлаштування та інформацію про інші актуальні вакансії педагогічних працівників у закладах освіти на 2019-2020 навчальний рік.

Загалом у заході взяли участь представники 42 закладів освіти комунальної та приватної форми власності, 10 управлінь освіти районних у м. Києві державних адміністрацій та понад 170 студентів Університету.

 

Матеріали надано НМЦ стандартизації та якості освіти