Електронний науковий журнал «Кібербезпека: освіта, наука, техніка» - включено до переліку електронних наукових фахових видань!

Київський університет імені Бориса Грінченка

Кількість наукових фахових видань Київського університету імені Бориса Грінченка - збільшилась!

Електронне наукове фахове видання «Кібербезпека: освіта, наука, техніка» включено МОН України до переліку електронних наукових фахових видань (Категорія "Б"), в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата педагогічних наук з технічних наук - спеціальності –122, 123, 125 (затверджено наказами Міністерства освіти і науки України №975 від 11.07.2019).

Із задоволенням запрошуємо науковців до співпраці!

Чекаємо на подання та дякуємо за увагу до нашого електронного наукового фахового видання!

Матеріали надано Факультетом інформаційних технологій та управління