Гаряча пора Вступу-2019!

Київський університет імені Бориса Грінченка

Майже тиждень триває подача документів до Київського університету імені Бориса Грінченка вступниками, які мріють здобути бакалаврську чи магістерську освіту, а з 14 липня розпочались вступні випробування в Університетському коледжі нашого Університету у майбутніх молодших спеціалістів. Сьогодні до Університету вступниками подана десятитисячна заява. Великою популярністю користуються не тільки освітні програми «Право» та «Журналістика», а і освітні програми педагогічного профілю – «Дошкільна освіта», «Початкова освіта». До нового навчального року Університет запропонував низку нових унікальних бакалаврських програм, а саме «Соціальна адвокація», «Консультативна психологія», «Психологія бізнесу та управління», «Міжнародна журналістика» тощо. Магістерський перелік поповнений такими програмами, як «Педагогіка та методика дошкільної/початкової освіти», «Зарубіжна література та світова художня культура», а родзинкою набору 2019 року є програма «Прогнозування моди». Попереду ще тиждень прийому документів, а потім - вступні та фахові випробування. Чекаємо на Вас, шановні вступники і бажаємо успіхів!

Гаряча пора Вступу-2019!