Вітаємо НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти з перемогою у конкурсі проектів за програмою Еразмус+, напрям Жан Моне

01 серпня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка виграла проект Еразмус+, напрям Жан Моне State-international-public: European values and norms determining interdisciplinary university module (STIPENDIUM) 611217-EPP-1-2019-1-UAEPPJMO-MODULE.

Серед 285 проектів-переможців з усього світу конкурсу 2019 року Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне, Україна виграла 22 проекти, і Університет Грінченка, який представляла команда НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, увійшов до цього числа.

Напрям Жан Моне в рамках програми ЄС Еразмус+ спрямований на стимулювання викладацької та дослідницької діяльності, поширення знань про ЄС, осмислення та полеміки щодо євроінтеграційних процесів. Модуль Жан Моне запроваджує та закріплює євроінтеграційну тематику у навчальних програмах, які пов’язані з Європейським Союзом.

Детальніше з програми Європейського Союзу та списком усіх переможців можна ознайомитись за посиланням https://erasmusplus.org.ua/novyny.html

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти