Images-loading

Підписання угоди, спрямованої на впровадження smart-технологій в столиці

14 серпня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

14 серпня 2019 року підписано тристоронню Угоду про співпрацю між Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій (КМДА), громадською організацією «СМАРТ СІТІ ХАБ» та Київським університетом імені Бориса Грінченка.

Така угода має на меті популяризувати та розвивати інформаційне суспільство, сприяти впровадженню міських проектів в галузі smart city інфраструктури, створення освітнього продукту в галузі smart-технологій на базі Факультету інформаційних технологій та управління Університету Грінченка. Серед основних напрямів співпраці – вдосконалення бакалаврських та магістерських освітніх програм спеціальностей «Кібербезпека», «Комп’ютерні науки», «Економіка», а також створення нової Лабораторії Kyiv Smart City та дообладнання нині діючих в університеті лабораторій і навчальних центрів.

Гості Університету відвідали та ознайомилися з роботою Навчального кіберполігону, Лабораторії вбудованих систем та 3D-моделювання і Навчального центру «SMART».

З упевненістю можна сказати, що така співпраця суттєво удосконалить підготовку компетентних і кваліфікованих фахівців у галузі smart-технологій. Подібного курсу не має жоден заклад вищої освіти України. Оновлені програми у перспективі зможуть забезпечити столицю спеціалістами з розвитку «розумної» міської інфраструктури.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності