День Державного Прапора України

Київський університет імені Бориса Грінченка

Прапор – це, Державний символ,

Він є у кожної Держави.

Це, для всіх – ознака сили,

Це, для всіх – ознака слави!

23 серпня 2019 року наш Університет традиційно приєднався до всіх святкових подій у цей день, День Державного Прапора України. Сьогодні вся наша Держава майоріє золотаво-блакитними святими кольорами. У тяжкій і тривалій боротьбі за визволення, утвердження власної Державності український народ мужньо переживав трагічні події та радів перемогам під синьо-жовтими прапорами – символом багатовікової слави високої культури українського народу, Віри, Надії, Духу.

Нам воля з тобою не легко дісталась…

«Без бою!...» - не скаже ніколи ніхто.

Ця битва кривава віками тривала!

За волю мільйони синів полягло.

Історія нашого Прапору – це легендарна історія нескореного мужнього народу, що віками боровся за свою свободу, слово, землю. І тому, сьогодні весь Університет віддав шану рідному Прапору прекрасними словами, піснями, піднесеним настроєм і усміхненими обличчями. Вся наша Грінченківська родина, вітаючи один одного зі святом, по всіх структурних підрозділах Університету, зичить рідній Державі миру і процвітання! На цій святій землі під золотаво-блакитними кольорами жили, живуть і будуть жити доброзичливі і щиросердні люди – Українці.

Вітаємо рідну Державу та всіх українців з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності!!!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів