Європейський день мов. Гостьова лекція аташе з торговельних, фінансових та культурних питань Посольства Мексики Мігеля Анхеля Урібе Ернандеса

26 вересня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

26 вересня 2019 року студенти і викладачі Інституту філології широко відзначили Європейський день мов – свято, покликане сприяти розвитку полікультурної компетентності, привернути увагу до збереження мов, активізувати інтерес до їх вивчення.

У рамках Фестивалю до Європейського дня мов, організованого кафедрою романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології, до студентів-іспаністів завітав аташе з торговельних, фінансових та культурних питань Посольства Мексики пан Мігель Анхель Урібе Ернандес.

Під час розмови торкнулися багатьох тем: культура, освіта, економіка Мексики. Проте найактуальнішою була філологічна проблематика: мова і література Мексики – країни з найстрокатішою мовною мапою Латинської Америки і водночас найбільшої іспаномовної країни світу. Студенти Інституту філології мали чудову нагоду повправлятися у володінні мексиканським варіантом іспанської мови, специфіку якого дуже кваліфіковано пояснив шановний гість. Пан Мігель Анхель Урібе Ернандес говорив і про цікавинки мексиканської літератури, очевидно, анонсуючи наступні зустрічі й більш ґрунтовні філологічні дискусії.

Матеріали надано Інститутом філології