Фестиваль до Європейського дня мов

26 вересня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

26 вересня 2019 року в Інституту філології відбувся Фестиваль до Європейського дня мов, організований кафедрою романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства.

На фестивалі було багатомовно, гамірно й весело! З вітальним словом до учасників святкового дійства звернулася директор Інституту філології Ірина Євгеніївна Руснак. Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето, вже давній друг грінченківців, вітаючи їх зі Святом мов, наголосив на важливості збереження мовного багатоголосся Європи і світу загалом. Приєднався до привітань і аташе з торговельних, фінансових та культурних питань Посольства Мексики пан Мігель Анхель Урібе Ернандес. Студенти Інституту філології вправно демонстрували високий рівень володіння англійською, французькою, іспанською, італійською мовами, виконуючи вокально-танцювальні й театральні номери. Досвідом навчання у закладах вищої освіти в Іспанії та Італії за програмою Еразмус+ поділилися студенти ІІІ курсу та магістранти.

Матеріали надано Інститутом філології

Фестиваль до Європейського дня мов