Другі відкриті змагання з плавання «Мій вибір – ЗДОРОВ`Я» у басейні Університету Грінченка

10 грудня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В рамках Грінченківської декади 10 грудня 2023 року на базі плавального басейну Університету тренерським складом були проведені Другі відкриті змагання з плавання "Мій вибір – ЗДОРОВ'Я", в яких узяли участь не лише працівники Університету, а також студенти, викладачі, учні «Малої групи», учні «Спортивної доріжки», інші відвідувачі Grinchenko Swimming, плавці басейну Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій та мешканці міста Вишгорода (вік 20-90 років).

У змаганнях узяли участь всього 47 учасників: найстарший – Тупіца Юрій Іванович (84 років), наймолодший – Тимченко Ярослав (16 років). Отримані відзнаки – грамоти та медалі за 1, 2 та 3 місця стали визнанням успіху учасників. Цей день підтвердив, що спільні тренування та змагання покращують не лише фізичне здоров'я, але й сприяють встановленню дружніх стосунків та забезпечують підтримку одне одного.

З вдячністю висловлюємо подяку кожному, хто відданий обороні нашої держави на фронті!

Наш низький уклін всім героям, які роблять можливим мирне життя!

Слава Україні!

Матеріали надані Спортивним комплексом

Другі відкриті змагання з плавання