Загальноуніверситетський фестиваль соціальних проєктів «З Києвом і для Києва»

Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка у рамках фестивалю «Grinchenko Fest» відбувся Загальноуніверситетський фестиваль соціальних проєктів «З Києвом і для Києва».

Традиції доброчинності й волонтерства є формувальною складовою корпоративної культури Університету, їхній розвиток визначений одним із важливих стратегічних завдань його поступу. Реалізація соціального проєкту «З Києвом і для Києва» має на меті створення позитивного іміджу Університету Грінченка через формування цілісного соціокультурного середовища, здатного поліпшити задоволення освітніх, розвивальних, спортивних, художньо-естетичних потреб та інтересів киян.

Особливістю реалізації проєкту «З Києвом і для Києва» 2023 року стало збільшення кількості заходів, що мали на меті допомогти мешканцям міста долати труднощі, викликані війною. Цьогоріч урізноманітнились напрями та форми проведення заходів, акцій, канали поширення інформації.

Для участі у Загальноуніверситетському фестивалі соціальних проєктів «З Києвом і для Києва» надійшло 20 заявок. Професійне журі визначило кращі соціальні проєкти, реалізовані протягом 2023 року.

І місце посів соціальний проєкт «Всеукраїнський конкурс фото- та відеопроєктів “Українська мова в об'єктиві”» Факультету української філології, культури і мистетва.

ІІ місце:

• соціальний проєкт «Тренінги з тактичної домедичної допомоги для цивільних» Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту;
  • соціальний проєкт «English for SESU» Факультету романо-германської філології;
  • соціальний проєкт «Логопедичний центр «Логотренажер»» Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти;
  • соціальний проєкт «Правова допомога» Факультету права та міжнародних відносин.

ІІІ місце:

• соціальний проєкт «Школа сучасного експерта» Факультету суспільно-гуманітарних наук;
  • соціальний проєкт «Війна не відміняє дитинство» Фахового коледжу «Універсум»;
  • соціальний проєкт «Медіашкола Університету Грінченка» Факультету журналістики;
  • соціальний проєкт «Дивись, як Я вмію!» Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту;
  • соціальний проєкт «Музичні зустрічі у музеї Косенка» Факультету музичного мистецтва і хореографії.

Вітаємо переможців!

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

«З Києвом і для Києва»