Змагання з плавання «Веселий Дельфін» пам’яті Віктора Олександровича Огнев’юка

16 грудня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

16 грудня 2023 року в басейні спортивного комплексу Університету відбулись традиційні ХІІІ змагання з плавання «Веселий Дельфін», в яких узяли участь 174 учасників. Змагання були присвячені пам’яті ректора Київського університету імені Бориса Грінченка – Огнев’юка Віктора Олександровича – доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України, заслуженого працівника освіти України, повного кавалера ордена «За заслуги».

Саме завдяки Віктору Олександровичу понад 13 років ми маємо можливість у басейні виконувати навчальну програму з плавання серед студентів Університету, оздоровлювати школярів міста та мешканців Оболоні.
Учасники змагань та їхні батьки були ознайомлені з досягненнями Віктора Огнев’юка в становленні Університету, його успіхами у науковій роботі та спорті.

В змаганнях узяли участь діти віком від 8 до 15 років на дистанціях 25 м (кроль з дощечкою), 50 м та 100 м комплекс. Всі учасники змагань отримали грамоти за участь, а 88 переможців були нагороджені медалями за I, II та III місце.

Такі змагання, присвячені пам’яті Віктора Огнев’юка, будуть проводитися щорічно. Дякуємо Віктору Олександровичу як учаснику територіальної оборони Києва та Київської області й ЗСУ за можливість проводити подібні спортивні заходи!

Бажаємо всім миру та якнайшвидшої перемоги!

Слава Україні!

Матеріали надані Спортивним комплексом