Артема Платоненка, доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка, нагороджено Відзнакою Міністра оборони України Захиснику України

Київський університет імені Бориса Грінченка

В грудні 2023 року Артем Платоненко, доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка Факультету інформаційних технологій та математики Київського університету імені Бориса Грінченка, отримав Відзнаку Міністра оборони України Захиснику України.

Колектив Університету Грінченка вітає його із заслуженою нагородою та висловлює щиру вдячність за патріотизм, відданість, мужність і відвагу у захисті нашої країни. Його праця є неоціненною для всіх нас і ми неймовірно пишаємося тим, що серед співробітників нашого Університету є такі люди.

Нехай Бог завжди береже наших Героїв! Слава Україні!

Матеріали надані Факультетом інформаційних технологій та математики