Спортивні змагання з художньої гімнастики

23 грудня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

23 грудня 2023 року в спортивних залах спорткомплексу Університету імені Бориса Грінченка відбулися Новорічні змагання з художньої гімнастики вихованців клубу «BabyMiss», які багато років підвищують свою спортивну майстерність в нашому Університеті.

Метою заходу було продемонструвати нові навички та вміння, результати гімнасток, які вони досягли впродовж року, мотивація юних спортсменок до вищих результатів, оздоровлення дітей за допомогою спорту, заохочення відвідувачів та дорослих до здорового способу життя.

Кожна група показала свій святковий виступ. У програмі були такі номери: «Різдвяні зірочки», «Сніжинки», «Котики», «Ельфи», «Одноріжки», «Цукерки».

Гімнастки завдяки власним зусиллям і професійності тренерів показали високий рівень майстерності, обмінялись досвідом, подарували батькам і глядачам неймовірні емоції. На заході панувала атмосфера підтримки, любові до спорту, патріотизму. В наш непростий час суспільство дуже потребує таких спортивних святкових заходів.

Керівництво клубу з художньої гімнастики «BabyMiss», батьки та спортсмени висловили велику вдячність Університету за вагомий внесок в підтримку і організацію дитячого спорту.

Бажаємо всім миру та якнайшвидшої перемоги!

Слава Україні!

Матеріали надані Спортивним комплексом