День відкритих дверей. ProFest

Фокус уваги Лідерського модуля

2 лютого 2024 року

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

2 лютого 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбувся День відкритих дверей. ProFest під гаслом «Обирай успішне майбутнє!». Захід відвідали понад півтисячі майбутніх вступників.

Під час заходу гості мали змогу переглянути презентацію Університету Грінченка в концертній залі, щоб дізнатися про переваги, особливості та перспективи навчання в одному з кращих університетів Києва. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Олексій Жильцов ознайомив абітурієнтів із особливостями Вступної кампанії 2024, а також підкреслив ті нюанси, на які обов’язково потрібно звернути увагу при підготовці до вступу.

На стендах факультетів і Фахового коледжу «Універсум» відвідувачі отримували інформацію про спеціальності й освітні програми, консультації щодо вступу від представників кожного структурного підрозділу. Крім того, майбутнім абітурієнтам було запропоновано на вибір понад 30 різних активностей за спеціальностями – майстер-класи, воркшопи, тренінги, лекції, ігри тощо.

Профорієнтаційний захід органічно доповнили мистецькі номери:

• Костянтин Примаченко – “I feel good” Gerald Albright (саксофон) (постановка викладача кафедри хореографії К. Калієвського та доцента кафедри хореографії, заслуженої артистки України В. Синєок) (випускник);
  • Яна Харенко – «Соколята». Слова В. Іваницького, музика М. Гаденка (постановка викладача кафедри хореографії К. Калієвського та доцента кафедри хореографії, заслуженої артистки України В. Синєок);
  • Хореографічна постановка «Крила сповіді». Постановник – здобувачка першого рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія, учасниця хореографічного колективу "Либідь" навчальної лабораторії виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Діана Івкіна під керівництвом Костянтина Калієвського та заслуженої артистки України Віри Синєок.

Висловлюємо щиру подяку всім присутнім за інтерес до нашого заходу. Бажаємо кожному вступити на омріяну спеціальність!

Ціль 4. Якісна освіта

Матеріали надані НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

День відкритих дверей. ProFest