Лідерський модуль «Спілкування без вигорання»

06 - 09 лютого 2024 року

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

Що таке спілкування без вигорання? Як впоратися з труднощами в комунікації? Відповіді на ці та інші запитання шукали співробітники Факультету педагогічної освіти 6 та 9 лютого 2024 року на тренінгу за програмою Лідерського модуля «Спілкування без вигорання: подолання комунікативних перешкод, протистояння маніпуляціям та ефективне розв’язання конфліктів». Він відбувся в рамках заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету Грінченка, з урахуванням реалізації пріоритетних цілей сталого розвитку, зокрема, ЦСР 4, для заохочення до навчання впродовж усього життя.

Тренер Наталія Шаповаленко, молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, запропонувала ряд кейсів, завдяки яким учасники досліджували, як реально протистояти негативному маніпулятивному впливу, удосконалити навички асертивної поведінки та аналізувати власні емоції щодо запобігання виникненню конфліктних ситуацій.

Зауважимо, що формат професійно-психологічного тренінгу дозволив приділити практичним завданням максимальну кількість часу. Це дало можливість слухачам пропрацювати техніки розв’язання конфліктів і відчути їх ефективність, отримати особистісний досвід, підвищити комунікативну компетентність.

Захід відбувся в атмосфері активної зацікавленості, креативності та довіри один до одного.

Ціль 4. Якісна освіта

Матеріали надані ННЦ розвитку персоналу та лідерства

«Спілкування без вигорання»