Академічна мобільність аспірантів у рамках програми Erasmus+ в Університеті Фоджі (Італія)

01 лютого 2024 року

Університет Фоджі (Італія)

01 лютого 2024 року розпочалась академічна мобільність аспірантів Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: Широкової Ірини, здобувачки ступеня доктора філософії 2-го року навчання Факультету журналістики та Анни Катеринич, здобувачки ступеня доктора філософії 3 року навчання Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.
Програма стажування Еразмус+ надає можливість співпрацювати з європейськими університетами, обмінюватися інформацією з науковцями Університету Фоджі. Метою академічної мобільності є обмін міжнародними науковими практиками, налагодження контактів з науковою спільнотою італійського ЗВО та науковцями з різних країн світу, які беруть участь у академічних обмінах з університетом.

Офіс міжнародних відносин Університету Фоджі створив всі умови для ефективної роботи аспіранток з проведення досліджень, отримання інформації про сучасні розробки університету. Впродовж усієї академічної мобільності аспірантки також матимуть змогу комунікувати з науковцями Університету Фоджі з питань дисертаційного дослідження.

З початку навчального семестру до програми долучаються науковці інших університетів Європи та студенти, які відвідуватимуть міжнародні заходи у рамках реалізації програм Еразмус+. На період проходження академічної мобільності, заплановано відвідування та участь у низці заходів та конференцій, а також активна співпраця аспіранток з офісом міжнародних відносин Еразмус+.

Ціль 4. Якісна освіта Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Університет Фоджі (Італія)