Дайджест заходів підтримки забезпечення якості освітнього процесу (Частина 2)

14 - 15 лютого 2024 року

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

14 та 15 лютого 2024 року Науково-методичний центр стандартизації та якості освіти спільно з проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи Олексієм Жильцовим Університету Грінченка продовжив серію методичних зустрічей та тренінгів спрямованих на підтримку якісного забезпечення освітнього процесу.

На цьому тижні відбулись методичні зустрічі «Досягнення результатів навчання за освітньою програмою «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» першого (бакалаврського) освітнього рівня» та «Організація практики студентів та підготовка до її проведення».

Модераторами зустрічей були: Олексій Жильцов – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор; Євген Антипін – завідувач Науково-методичного центру стандартизації і якості освіти, кандидат педагогічних наук, доцент; Оксана Замятна – начальник відділу практики та працевлаштування НМЦ СЯО, кандидат педагогічних наук.

Зустрічі зібрали активних та цілеспрямованих учасників, небайдужих до якісного забезпечення освітнього процесу. Учасниками заходів були спільно напрацьовані продуктивні ідеї, віднайдені відповіді на питання щодо реалізації освітньої програми, а також якісної організації практики для студентів.

Працюємо спільно заради єдиного результату!

Ціль 4. Якісна освіта

Матеріали надані НМЦ стандартизації та якості освіти

Дайджест заходів