Вітаємо футбольну команду Університету з перемогою в турнірі з міні-футболу “Футзальна ліга НТУ”!

15 лютого 2024 року

Національний транспортний університет

15 лютого 2024 року на базі Національного транспортного університету відбувся турнір з міні-футболу “Футзальна ліга НТУ”, у якому взяли участь 8 команд. Команда Київського столичного Університету імені Бориса Грінченка виграла 8:0 у команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка, зіграла з рахунком 2:2 з командою Національного транспортного Університету, виграла у півфіналі у команди Київського національного університету будівництва і архітектури з рахунком 7:1 та у фіналі перемогла команду Національного транспортного університету з рахунком 4:0.

Вітаємо з перемогою команду Університету Грінченка та її тренера Леня Юрія Олександровича! Бажаємо подальших перемог!

Матеріали надані Факультетом здоров’я, фізичного виховання і спорту

Вітаємо футбольну команду Університету