Командна взаємодія як основа лідерства в Університеті

Командна взаємодія як основа  лідерства в Університеті

20 лютого 2024 року

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

20 лютого 2024 року в рамках лідерського модуля «Командна взаємодія як основа лідерства в Університеті» відбувся тренінг, в якому взяли участь заступники деканів факультетів, директорів ІПО та ФКУ з наукової роботи. Також до зустрічі долучилися представники загальноуніверситетських підрозділів. Тренінг провела Жанна Савич, молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства.
Під час тренінгу було розкрито та актуалізовано ряд важливих питань, зокрема: що таке команда, як її організувати, основи якісної співпраці, що допомагає досягати поставлених цілей тощо; запропоновано вправи на розвиток лідерських компетентностей, формування навичок ефективної взаємодії та створення команд. Особливу зацікавленість в аудиторії викликали фактори, що перешкоджають ефективній взаємодії, допомагають уникнути шаблонних дій та стереотипних ролей для членів команди. Завдяки вдалій організації групової роботи була досягнута ефективна взаємодія між учасниками тренінгу, яка стимулювала прагнення рухатися до спільної мети, виконувати творчі завдання, проявляти толерантність та повагу один до одного тощо.
Результатом зустрічі є бажання до подальшої співпраці в рамках тренінгів та взаємодії між структурними підрозділами. Адже цінність живого спілкування є пріоритетною для працівників Університету.

Захід проведено з урахуванням реалізації пріоритетних Цілей сталого розвитку, зокрема, ЦСР 4 «Якість освіти» для заохочення до навчання впродовж усього життя; ЦСР 17 «Партнерство заради сталого розвитку».

Ціль 4. Якісна освіта Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

Матеріали надані ННЦ розвитку персоналу та лідерства

Командна взаємодія як основа лідерства