Тренінг «Тактична домедична допомога для цивільних» для учнів шкіл Оболонського району столиці

03 квітня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

3 квітня 2024 р. на Факультеті здоров'я, фізичного виховання і спорту Університету Грінченка в межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва» відбувся тренінг «Тактична домедична допомога для цивільних».

На тренінг були запрошені вчителі та учні шкіл І-ІІІ ступенів № 225 та № 256, вихованці Центру туризму Оболонського району. Провів тренінг завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктор медичних наук, професор Валентин Михайлович Савченко.

Учасники набули базових знань, умінь та навичок домедичної допомоги у цивільних умовах під час війни (загальні поняття про домедичну допомогу, зупинка масивної кровотечі, переміщення поранених, відновлення прохідності дихальних шляхів, бойові вибухові травми тощо).

Дякуємо учасникам і тренеру та чекаємо на нові зустрічі у стінах Київського столичного університету імені Бориса Грінченка!

Ціль 17. Партнерство заради стійкого розвитку

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів