Тренінг за програмою Лідерського модуля

02-09 квітня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

З 02 по 09 квітня 2024 року відбувся тренінг за програмою Лідерського модуля «Спілкування без вигорання: подолання комунікативних перешкод, протистояння маніпуляціям та ефективне розв'язання конфліктів». Учасники – 20 викладачів факультетів інформаційних технологій, журналістики, романо-германської філології, образотворчого мистецтва і дизайну, музичного мистецтва і хореографії, фізичного виховання і спорту, протягом тренінгів розвивали комунікативні компетенції, формували навички асертивної поведінки та підвищували лідерський потенціал.

Захід відбувся з урахуванням реалізації пріоритетних Цілей сталого розвитку, зокрема, ЦСР 4 «Якість освіти» для заохочення до навчання впродовж усього життя.

Тренер Наталія Шаповаленко, молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, провела заняття у форматі професійно-психологічного тренінгу, що дало можливість приділити більше уваги практичним вправам, допомогти учасникам пропрацювати отримані знання, відчути їх ефективність, набути особистісний досвід.

У перший день учасники опановували особливості комунікативних повідомлень, вивчали перешкоди на шляху передачі інформації від відправника до одержувача, вчилися протидіяти маніпулятивному впливу.

Другий день було присвячено дослідженню особистісної мотиваційної сфери кожного учасника та зануренню в конфліктологію з визначенням існуючих стратегій вирішення конфліктів, їх характеристиками та доцільністю використання.

Захід відбувся в атмосфері активної зацікавленості, конструктивних дискусій, креативності та довіри.

Ціль 4. Якісна освіта

Матеріали надані ННЦ розвитку персоналу та лідерства

Тренінг за програмою Лідерського модуля