Олімпіада з російської мови та літератури

DSC08794Урочисте відкриття ІV етапу Першої Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури
27 березня 2011 р.
вул. Тимошенка, 13б

27 березня 2011 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося урочисте відкриття ІV етапу Першої Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

Вісімдесят сім учнів – переможців обласного етапу олімпіади з усіх регіонів України прибули до столиці, щоби виявити кращих знавців російської словесності серед учнів 9-х, 10-х та 11-х класів.

У святковій залі Київського університету імені Бориса Грінченка учасників Олімпіади вітали:

• Куліков П.М., заступник міністра освіти, науки, молоді та спорту України;
  •  Горюнова В.З., начальник Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації;
  • Лоскутов В.В., радник Посольства Російської Федерації в Україні;
  • Шелест В.П., експерт Міжнародного фонду «Русский мир»;
  • Кудрявцева А.О., голова журі Олімпіади;
  • студенти та викладачі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Попереду учасників олімпіади очікують не тільки конкурсні змагання, а й цікаве та змістовне дозвілля: екскурсії по місту, відвідування Печерської Лаври, знайомство з експозиціями Музеїв Російського мистецтва та М. Булгакова, перегляд вистави «Ромео та Джульєтта» у Національній опері України, вечори знайомства із учнівськими колективами шкіл столиці та літературний вечір зі студентами Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка .

Урочисте закриття Олімпіади відбудеться 31 березня об 11:00 у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13б).