Круглий стіл «Вступ до вищих навчальних закладів: світовий досвід і український контекст»

IMG_326929 лютого 2012 р.
вул. Воровського 18/2
Зала засідань Вченої ради
Початок об 11:00

29 лютого 2012 року Програмою сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance) у партнерстві з Київським університетом імені Бориса Грінченка було проведено круглий стіл «Вступ до вищих навчальних закладів: світовий досвід і український контекст».

В роботі круглого столу взяли участь представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), Національної Академії педагогічних наук України, Інституту вищої освіти НАНУ, представники вищих навчальних закладів, провідні експерти у галузі освіти і науки.

Під час засідання були розглянуті існуючі системи вступу до вищих навчальних закладів зарубіжних країн, зокрема, Велика Британія, Сполучені Штати Америки, Росія, Ізраїль, Польща, Литва, Грузія.

Захід відбувся у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою: вул. Воровського, 18/2.