Київський університет імені Бориса Грінченка вітає свого Ректора – доктора філософських наук, професора, академіка Віктора Олександровича Огнев’юка з ювілеєм!

foto rektor2

Шановний Вікторе Олександровичу!

Шість десятиліть добра і наснаги, пасіонарного таланту і виваженої мудрості… Чесний трудовий шлях від сільського вчителя до заступника Міністра освіти і науки України та ректора одного із найсучасніших українських університетів, справедливо висока планка вимог до себе і колег та постійне прагнення досконалості – саме таким знають Вас в Україні та далеко за її межами. Так Вас сприймаємо і ми, оскільки бачимо, як під Вашим керівництвом стає справжнім освітнім хабом наш спільний храм науки і освіти!

У цей день зичимо Вам ще амбітніших мрій та ще досконаліших проектів. Ми – Ваша грінченківська родина, яка підтримує рух та втілює мрії у життя.

З повагою –

співробітники і студенти Київського університету імені Бориса Грінченка