Осадчий Вячеслав Володимирович

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор педагогічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Управління інформаційними зв`язками в закладі освіти

Головний редактор журналів: "Освітологічний дискурс", "Ukrainian Journal of Educational Studies and Information Technology" (Ukraine).

Член редакційної колегії журналу: "Transactions of Kremenchuk Mykhailo Ostrohradskyi National University" (Ukraine), асоційований редактор журналу "Information Technologies and Learning Tools" (Ukraine).

Член  програмних комітетів конференцій: "Computing Conference (formerly called Science and Information (SAI) Conference)" (UK), Intelligent Systems Conference (IntelliSys) (The Netherlands), "International Conference on Higher Education Advances" (Spain), FTC - Future Technologies Conference 2021 (Canada, з 2021 року), Future of Information and Communication Conference (San Francisco, United States, з 2022 року).

Заслужений діяч науки і техніки України