Шановні студенти і професорсько-викладацький колектив університету!

У цьому році ми з Вами зробили велику справу – нашими зусиллями та за сприяння Київської міської державної адміністрації відкрито пам’ятник Великому Українцеві – Борису Грінченку.

Щиро дякую кожному, хто долучився до спільної справи!

З ініціативи Вченої ради університету, яку підтримали голова Київської міської державної адміністрації О.П.Попов та Президія Національної академії педагогічних наук України, у Києві, на вулиці Воровського, буде створено Київську алею просвітителів кінця ХІХ – початку ХХ століття.

На алеї передбачається встановити пам’ятники: Русовій Софії Федорівні, Науменку Володимиру Павловичу, Музиченку Олександру Федоровичу, Грінченко (Загірній) Марії Миколаївні, Дурдуківському Володимиру  Федоровичу, Чепізі-Зеленкевичу Якову Феофановичу, Лубенцю Тимофію Григоровичу, Нечую-Левицькому Івану Семеновичу, Антоновичу Володимиру Боніфатійовичу, Пирогову Миколі Івановичу, Сікорському Івану Олексійовичу.

Від імені Вченої ради університету  звертаюся до Вас з пропозицією долучитися до спорудження пам’ятника вірній соратниці та продовжувачу справи Бориса Грінченка Марії Миколаївні Загірній (Грінченко).

Кошти можна переказувати на «Благодійний фонд сприяння розвитку освіти ім. Б.Грінченка» Код ЄДРПОУ 25904576, ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, р/р № 26007273805.

з поміткою «на пам’ятник Марії Загірній».