Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка №2 від 22 січня 2020 р.

IMG_085522 січня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

22 січня 2020 року відбулося засідання ректорату. Одним з основних питань стало підведення підсумків рейтингу оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних і наукових працівників Університету «Лідер року-2019». З урахуванням результатів рейтингу науково-педагогічним і науковим працівникам будуть встановленні надбавки до посадових окладів.

Членами ректорату обговорювалися результати проведення Зборів трудових колективів інститутів/факультетів. На Зборах було заслухано та позитивно оцінено звіти директорів/деканів.

Проректором з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи О.П.Турунцевим та радником ректора з правових та кадрових питань Ю.О.Даценко було поінформовано щодо скликання Конференції колективу Університету, що відбудеться 28 січня 2020 р, та наголошено на чіткому дотриманні законодавчих та нормативно-правових актів.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.