Засідання ректорату від 13 лютого 2023 р. №1

13 лютого 2023 року відбулось перше в новому році очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про результати щорічного рейтингового оцінювання наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників «Лідер року 2022»; про показники Університету у вебометричних рейтингах; про проведення презентації книги «Заборонити рашизм»; про підготовку та проведення «Огнев’юківських читань»; про роботу над Стратегією розвитку Київського столичного університету імені Бориса Грінченка на 2023-2027 рр.; про умови роботи співробітників Університету, які перебувають за межами України, та про порядок укладання трудових договорів про дистанційну роботу; про гнучкий режим робочого часу керівним працівникам, які поєднують основну роботу з викладацькою діяльністю; про процес реорганізації Університету; про організацію коворкінгів в Університеті для роботи під час відключення електроенергії; про неприпустимість використання російськомовних навчально-методичних комплексів та джерел в списках рекомендованої літератури; про підписання угод з Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи НАПН України, Національним транспортним університетом, Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, Департаментом кіберполіції Національної поліції України.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.