Засідання ректорату від 13 березня 2023 р. № 2

13 березня 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про початок занять у другому семестрі; про заходи із вшанування пам’яті Віктора Огнев’юка, ректора Київського університету імені Бориса Грінченка (2007-2022); про план роботи з популяризації в Україні та за кордоном видання «Заборонити рашизм»; про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних, педагогічних та наукових працівників; про підсумки проведення «методичного марафону» у лютому 2023 р.; про стан оплати за навчання студентами та аспірантами Університету (І.Босенко, декани, директор ФК «Універсум»); про укладання договорів з Національним Центром театрального мистецтва імені Леся Курбаса, з Львівським національним університетом імені Івана Франка, з Українською академією друкарства; про укладання меморандуму з Товариством з обмеженою відповідальністю «Воркконсалт».

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.