Засідання ректорату від 27 березня 2023 р. № 3

27 березня 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про відновлення очного формату навчання для здобувачів освіти 1-2 курсів бакалаврату, ФК «Універсум»; про проєкт Стратегії розвитку Київського столичного університету імені Бориса Грінченка на 2023-2027 роки; про показники рейтингового оцінювання професійної діяльності НПП, НП, ПП Університету та коледжу «Лідер року – 2023»; про Положення про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету; про проведення опитування щодо оцінювання корупційних ризиків у рамках проєкту АЮКУ «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика»; про проведення Другого патріотичного фестивалю-конкурсу «Народ-герой героїв появляє»; про укладання договору про співпрацю з Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» та з Національним університетом «Острозька академія»; про позиції Університету в міжнародному рейтингу UniRank; про підсумки проведення презентації монографії «Заборонити рашизм» в студії Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.