Засідання ректорату від 24 квітня 2023 р. № 4

24 березня 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про освітній процес в Університеті та підготовку до завершення навчального року; про вступ-2023 та профорієнтаційні заходи серед школярів; про стан фінансування Університету в 1 кварталі 2023 року та позапланову виїзну перевірку фінансово-господарської діяльності Університету Головним управлінням Державної податкової служби у м.Києві; про хід акредитаційної компанії в Університеті; про перелік показників та вагових коефіцієнтів рейтингового оцінювання діяльності наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників ІПО на 2023 р.; про проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) з кібербезпеки для студентів спеціальності «Кібербезпека»; про затвердження плану заходів з промоції колективної монографії «Заборонити рашизм» на 2023 рік; про ліквідацію студентами заборгованості в оплаті за гуртожиток; про меморандум про взаєморозуміння щодо академічного співробітництва та обміну між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Університетом Ямогати (Японія); про проведення вебінару для викладачів «Практики збереження психологічного здоров’я»; про підписання угоди з Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.