Засідання ректорату від 21 серпня 2023 р. № 8

21 серпня 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про попередні підсумки вступної кампанії «Вступ-2023»; про організацію освітнього процесу в університеті в 2023/2024 навчальному році в умовах воєнного стану; про забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням в Україні правового режиму воєнного стану (найпростіші укриття); про заходи, присвячені початку нового 2023/2024 навчального року в університеті (інавгурація першокурсників, поселення в гуртожитки); про відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України; про відзначення 120-річчя від дня заснування університету та заходи до Дня працівника освіти; про дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо уникнення реального конфлікту інтересів у керівників структурних підрозділів щодо преміювання; про протокольне доручення Київського міського голови В.Кличка від 25.07.2023 року щодо економії коштів шляхом оптимізації мережі штатів, контингенту та утримання підприємств, установ та організацій; про хід реалізації Плану заходів з промоції колективної монографії «Заборонити рашизм» на 2023 р.; про лист від бізнес-школи Tsingsong у Пекіні (Китай) з пропозицією співпраці.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.