Засідання ректорату від 11 вересня 2023 р. № 9

11 вересня 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: ро початок навчального року в університеті; про підсумки поселення здобувачів освіти у гуртожитки; про забезпечення здобувачів освіти студентськими квитками з інтегрованим з інтегрованим електронним носієм (транспортний чип); про затвердження перспективного плану впровадження Стратегії розвитку Київського столичного університету імені Бориса Грінченка на 2023-2027 рр.; про стан виконання Плану заходів з промоції колективної монографії «Заборонити рашизм»; про виконання Плану заходів із вшанування пам’яті Віктора Олександровича Огнев’юка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України; про заходи до Дня працівників освіти та Дня захисників і захисниць України в університеті; про планування бюджету на 2024 рік; про діяльність дистанційної школи «Нова генерація»; про звіт про відрядження до Королівського університету Белфасту; про наказ Департаменту освіти і науки «Про затвердження заходів щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2023 році» від 10.08.2023 р. № 81; про дотримання вимог Положення про службові відрядження працівників в межах України та за кордон (наказ № 56 від 29.01.2020 року); про дотримання вимог Колективного договору між роботодавцем та первинною профспілковою організацією Київського університету імені Бориса Грінченка щодо робочого часу і нормування праці; про Алгоритм дій при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; про укладання договору про міжнародне співробітництво з Центром розвитку освіти Лодзького воєводства в Згежі; про укладання договору про співпрацю з Інститутом цифровізації освіти НАПН України; про укладання договору про співпрацю з Державною науковою установою «Український інститут науково- технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ).

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.