Засідання ректорату від 25 вересня 2023 р. № 10

25 вересня 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про переведення здобувачів освіти пільгової категорії на місця регіонального замовлення; про підготовку до щорічного рейтингового оцінювання науково-педагогічних і педагогічних працівників Лідер року – 2023; про стан виконання наказу № 530 від 14.09.2023рр. «Про відзначення Дня працівників освіти та Дня захисників і захисниць України; про стан оплати за навчання; про підписання договору з Університетом Вітовта Великого, Литва; про підписання договору з Університетом Верони, Італія; про підписання договору з Київською православною богословською академією; про стан виконання вимог наказу №336 від 30.06.2022р. «Про дотримання безпеки здобувачами освіти та співробітниками університету під час оповіщення про повітряну тривогу».

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.