Засідання ректорату від 23 жовтня 2023 р. № 11

23 вересня 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про стан виконання рішень ректорату за вересень-жовтень 2023 року; про стан присутності здобувачів освіти на очних заняттях; про акредитацію освітніх програм в 1 та 2 семестрах 2023-2024 навчального року; про результати апробаційного проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за спеціальністю 081 Право (другий магістерський рівень вищої освіти); про стан підготовки до проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування (другий магістерський рівень вищої освіти); про розроблення стратегії вступної кампанії «Вступ 2024» та профорієнтаційної роботи серед школярів; про День Університету 9 грудня 2023 року та заходи з нагоди 160 річчя від дня народження Б.Д.Грінченка та 30 річчя від дня присвоєння імені Бориса Грінченка університетові; про підготовку інформації для участі у Times Higher Education Impact Rankings 2024; звіт про відрядження до Університету прикладних наук, Фінляндія; про підписання договору з Малазійським університетом; про підписання договору з Косівським інститутом прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв; про підписання Меморандуму про співпрацю з Відділом культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.