Засідання ректорату від 27 листопада 2023 р. № 13

27 листопада 2023 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням проректора, голови комісії з реорганізації Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про підготовку до семестрового контролю здобувачів освіти ступеня бакалавра та магістра: стан інформування студентів про форми, формат, строки семестрового контролю; про підготовку та проведення випуску магістрів (форма, формат, дата вручення дипломів); про стан наповнення та використання ЕНК; про результати підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету в І семестрі 2023-2024 навчального року; про результати розгляду Комісією з академічної доброчесності Факультету економіки та управління щодо академічної доброчесності у наукових публікаціях співробітників Факультету; про реалізацію проєкту «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика»; про завершення терміну дії безкоштовного використання розширеної ліцензії Google Workspace for Education: Teaching and Learning Upgrade; про Меморандум співпраці з ТОВ «Юнівер»; про хід виконання Плану заходів щодо вшанування пам’яті Віктора Огнев’юка – проєкт «ТЕРРА РЕКТОРА» та видання нарисів-спогадів про Огнев’юка В. О. і його роль у творенні та розбудові Університету; про підписання Меморандуму із Посольством Республіки Корея в Україні; про підписання договору про співробітництво з Корейським освітнім центром; про підписання договору про співробітництво зі Всеукраїнською асоціацією корейців; про підписання договору про двостороннє співробітництво з Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.