Вітаємо Вас зі знаменною подією та щиро надсилаємо Вам привітання, бажаємо успіху і подальших перспектив!

Міжнародна Асоціація з Вальдорфської педагогіки

Від імені усієї Олімпійської родини вітаю вас із Днем Університету!

Бажаю успіхів та процвітання Вам і Вашій Альма-матер!

Нових звершень та перемог!

Президент Національного олімпійського комітету України,
Олімпійський чемпіон
Сергій Бубка

Бажаємо Університету процвітання та здобуття вершин лідера у світовому університетському просторі.

Чжецзянський педагогічний університет, Китай

Бажаємо Університету найкращих здобутків на шляху розвитку Університету відповідно до визначених амбітних цілей.

Вища школа освіти та терапії, Польща

Колектив Інституту вищої освіти Академії педагогічних наук України щиросердечно вітає керівництво, професорсько-викладацький склад і студентство Київського університету імені Бориса Грінченка.
Досягнення Вашого славного колективу у справі підготовки висококваліфікованих кадрів, розвитку наукових досліджень, інноваційної діяльності високо поціновуються в Україні та за її межами.
Зичимо Вам і всьому колективу Університету подальшого розвитку, творчих успіхів, натхнення та нових звершень на благо нашої країни.

Директор Інституту вищої освіти, віце-президент АПН України
В.І. Луговий

У цей радісний день бажаємо Вам та Вашим колегам, а також усім студентам, як сьогоднішнім, так і майбутнім, успішної реалізації своїх найбільш грандіозних планів, довгої та плідної роботи у досягненні підготовки спеціалістів високого класу. Успіхів Вам у всіх починаннях. Щиро сподіваємося на розвиток плідного співробітництва між нашими навчальними закладами.

Ректор Московського міського педагогічного університету
В.В. Рябов