Учреждение образования "Барановичский государственный университет" выражает искреннюю благодарность за радушный прием делегации БарГУ в лице ректора университета, профессора В.И. Кочурко, предоставленную возможность принять участие в работе Международной научно-практической конференции "Современные стратегии университетского образования", обсудить вопросы конкретных мероприятий международного сотрудничества, а также познакомиться с университетом и его факультетами.

Ректор, профессор В.И. Кочурко

Учреждение образования "Барановичский государственный университет" выражает искреннюю благодарность за радушный прием делегации БарГУ в лице проректора по учебной работе В.В. Хитрюк и проректора по учебной и воспитательной работе Т.Р. Якубович, предоставленную возможность принять участие в работе Международной научно-практической конференции "Человеческие ценности и толерантность в современном глобализированном мире: диалог интеллектуалов", обсудить вопросы конкретных мероприятий международного сотрудничества, а также познакомиться с университетом и его факультетами. Выражаем надежду на дальнейшее плодотворное сотрудничество наших вузов.

Ректор, профессор В.И. Кочурко

Адміністрація і педагогічний колектив дитячого оздоровчого закладу "Чорноморська хвиля" в особі директора закладу Пащенко О.В. і ст. Вихователя Горбенко С.М. висловлює Вам щиру подяку за професійну підготовку студенток ІІІ курсу групи ФУБ 1/07 4.0 д Селюченко Богдану Анатоліївну, Попову Олену Андріївну, Денисюк Анастасію Володимирівну, Козинську Катерину Юріївну, які в період з 03.06.2010 по 24.06.2010 р. проходили педагогічну практику, а по закінченню терміну практики за власним бажанням працювали вожатими в дитячому оздоровчому закладі "Чорноморська хвиля".

Щиро вдячні Вам та Вашому навчальному закладу.

Директор Пащенко О.В.

Оболонська районна у м. Києві державна адміністрація висловлює вдячність за участь в благоустрої території Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" студентам Гуманітарного інституту та студентам Інституту лідерства та соціальних наук, а також керівнику Нечипоренко К.П. - методисту науково-методичного центру виховних технологій.

Заступник голови Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації В.М. Артеменко

Центр моніторингу столичної освіти висловлює щиру подяку за організацію роботи студентів III-IV курсів інструкторами під час проведення моніторингового дослідження рівня математичних знань учнів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва, яке відбулося 14 квітня 2010 р.

Директор Центру моніторингу столичної освіти О.В. Линовицька

Подяка студентам, які зробили особистий внесок у реалізацію всеукраїнських і міжнародних програм, що проходили в Міжнародному дитячому центрі "Артек":
  • Козенко Євгенії Вікторівні, Кубраку Дмитру Олександровичу, П"ятницькому Костянтину Сергійовичу - педагогам-організаторам дитячого табору "Озерний";
  • Слогоцькій Дар"ї Юріївні, Слогоцькій Марії Юріївні - педагогам-організаторам дитячого табору "Польовий";
  • Кетриш Катарині Валеріївні, Борбітько Тетяні Олександрівні - педагогам-організаторам дитячого табору "Янтарний".

ДПУ "МДЦ "Артек"

Дякуємо Вам за надану можливість провести інтерактивну телеконференцію, присвячену вродженим порокам серця, на базі Вашого Університету та підтримку у проведенні заходів такого роду, спрямованих на врятування дітей з серцевою патологією.

Головний лікар ДУ НПМЦДКК МОЗУ
В.А. Жовнір

Всеукраїнське координаційне Бюро міжнародної громадсько-державної програми "Освіта дорослих України", що діє за сприяння Міжнародного інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО, висловлює глибоку вдячність за сприяння роботі ювілейного Х-го Міжнародного Тижня освіти дорослих в Україні. Ваша активна допомога дозволила належно представити культурно-освітнє зростання дорослих, що засвідчило провідну роль нашої держави в згаданому всесвітньому русі, координованому ЮНЕСКО.

Голова С.І. Болтівець

Президія Академії педагогічних наук України висловлює глибоку вдячність за сприяння у проведенні Х міжнародного тижня освіти дорослих в Україні, що відбувся на високому змістовному й організаційному рівні 11-17 вересня 2009 року.

Президент АПН України В.Г. Кремень

Ми раді співробітництву з Вами і повідомляємо, що Ви прийняли участь у проекті, який надає можливість багатьом дітям та всім, хто хоче отримати належну освіту, досягти своєї мрії та успіхів в житті!
З Вами ми забезпечуємо людей дійсно якісною, доступною та вичерпною інформацією щодо навчальних закладів м. Києва та регіонів.

Допомога іншим - це радість, щастя, усмішка та впевненість в собі!

Директор видавництва "Аспект" Г.А. Кочур

Колектив викладачів і студентів Гуманітарного інституту, представники Інституту лідерства, освітнього законодавства і політики, Педагогічного інституту, видавництва «Університет» висловлюють подяку своїй профспілковій організації, голові профспілкової організації університету Трухану О.Ф. за сприяння в організації поїздки-екскурсії до Санкт-Петербурга, яка відбулася з 27 травня по 1 червня 2010 р.

Враження, які ми отримали від туристичної подорожі, неоціненні. Програма екскурсії була дуже насиченою: музеї-квартири О.С. Пушкіна, Ф.М. Достоєвського, Ермітаж, Ісакіївський собор, храм Спаса на крові, Волковське кладовище («Літераторські містки»), Юсуповський палац, Петергоф, Царське село, Петропавліська фортеця. Екскурсанти здійснили прогулянку по каналах міста та помилувалися нічним Санкт-Петербургом початку пори білих ночей.

Зустрічі з прекрасним сучасним і минулим міста та його околиць, з визначними літературними та історичними постатями вселенської культури, закарбованими в камені та бронзі, омитими хвилями невської води, назавжди залишуться в наших серцях.

Стояли й думали: на цій землі

Вони жили, їх Музи тут вітали.

Свій вік на згадку нам вони в каміння вклали

І в вічність відійшли на білім кораблі.