Images-loading

Дорогі грінченківці!

 

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України прийміть найсердечніше вітання.

Ми святкуємо уже 23 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй незалежній, квітучій, сповненій талантами українській землі.

Ще з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої національні традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та попри все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Сьогодні, як і 23 роки тому, Україна всьому світу демонструє, що свою державу ми, українці, творимо самі. Ми обрали європейський шлях і щодня боремося за право жити в демократичній та незалежній Україні.

Бажаємо всім нам єдності, сили та рішучості іти обраним шляхом. Нехай в Україну якнайшвидше повернеться мир!  

Деньнезалежності