23 вересня 2017 р. у Київсьому університеті імені Бориса Грінченка пройшов І Фестиваль освітнього лідерства "CLEVER". В його роботі взяли активну участь співробітники НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів.

В рамках фестивалю відбулась панельна дискусія «Який педагог потрібен сьогодні?» із залученням представників влади, адміністрації закладів вищої освіти, викладачів та студентів, а також три лінійки майстер-класів від тренерів-практиків:

1. Освітнє лідерство: починаємо з себе.
    (тематика майстер-класів зорієнтована на особистості викладача, питаннях його особистісного розвитку, профілактики професійного вигорання, збереженні психічного здоров'я тощо).
  2. Ефективна команда: міфи і можливості.
    (тематика майстер-класів зорієнтована на питаннях можливостей, інструментів побудови та роботи в команді як з колегами, так і зі студентами).
  3. Студенти ХХІ століття: лайфхаки взаємодії.
    (тематика майстер-класів спрямована на обмін досвідом щодо інноваційних методів викладання та розвиток комунікативних навичок викладачів, що сприятимуть їхній ефективній взаємодії зі студентами).

Фестиваль освітнього лідерства "CLEVER"